Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

Firmamız, 1978 yılında kişisel olarak kurulan, 1993 yılından  itibaren  “Sarı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğundan itibaren Teknoloji’ye, insan kaynaklarına, bilgi ve  tecrübe’ye önem vererek  kalite ve dürüstlükten asla taviz vermeden bütün taahhütlerini eksiz ve zamanında basari ile tamamlayarak kendisini bu sektörde kanıtlamıştır.

Firmamız, 34 yıllık deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, Kurulduğundan itibaren sürekli bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Yaşamın tüm olumlu yeniliklerini kabul eden ve sürekli kendini yenileyen bir şirket olarak, amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek ve modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılamaktır. Dinamik ve konusunda eğitimli ekibimiz ile tüm çalışmalarımızı insana ve doğaya saygılı projelerle hayata geçirmek önceliğimizdir.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz genelinde kaliteli, hızlı ve güvenilir  hizmetimiz sayesinde çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Yenilikçi projelerimiz ile ülke ekonomisine değer katarak  örnek olmak ve inşaat sektöründe fark yaratmak temel amacımızdır

“Müşterilerimize firmamız ve geniş hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmeleri için web sayfamızı gezmelerini tavsiye ediyoruz.”